Španielsko sa pre migrantov stalo novou vstupnou bránou do Európy

General SK Sources Zem a vek

Podľa najnovších informácií španielskej polície čaká v súčasnosti na severe Maroka najmenej 50 000 subsaharských Afričanov na to, aby sa mohli dostať do Španielska. A na ceste sú ďalšie tisícky.
Títo migranti tam po sľuboch pašerákov a prezentovaní Španielska ako nového raja pre všetkých Afričanov, začali prenikať z južnej hranice Maroka a kvôli nečinnosti marockých úradov sa dostávajú až na španielsko-marocké hranice, ktoré vo veľkom po mori, či po súši prekonávajú. Daný prúd migrantov sa totiž v posledných mesiacoch znásobil, a to až tak, že počty migrantov prichádzajúcich do tejto západoeurópskej krajiny už podľa správy Medzinárodnej organizácie pre migrantov (IOM) v júli po prvýkrát v počtoch príchodzích migrantov prekonali Taliansko, či Grécko, ktoré tento rebríček dlhodobo viedli. Podľa údajov IOM už v polovici júla španielske úrady hlásili 18 016 príchodzích migrantov oproti 17 827, ktorí prišli do Talianska, či 14 678, ktorí prišli do Grécka. A dnes ich je už podstatne viac. Len za posledný víkend totiž španielska pobrežná stráž z mora vytiahla ďalších viac ako 2000 migrantov plaviacich sa do krajiny na 52 člnoch.
Všetko toto sa začalo diať najmä po tom, čo vládu v španielsku prebrali slniečkárski socialisti, ktorí v podstate otvorili svoje brány migrácii. Títo ľudia nielenže začali prijímať odmietnuté lode mimovládok plné migrantov, či rozmýšľať o liberálnejšom prístupe k migrantom prekonávajúcim plot v Ceute a Mellile, ale španielsky minister zahraničia Josep Borrell pár dní dozadu dokonca prehlásil, že Španielsko a Európa potrebujú „novú krv“, aby sa predišlo starnutiu obyvateľstva. A to sa podľa neho dá zariadiť len prostredníctvom migrácie. Nečudo teda, že po týchto krokoch a vyjadreniach španielskej vlády začali na španielske hranice prichádzať desiatky tisíc nových afrických migrantov. Keď si to tak ale Španieli prajú a chcú si týchto poväčšine nekultivovaných a agresívnych ľudí na svojom území udržať, budiž, no daní migranti nielenže začínajú postupne prenikať ďalej do Európy, ale slniečkárska španielska vláda už začala žiadať Európsku komisiu aj o tzv. núdzové finančné prostriedky vo výške až 35 miliónov euro! A ako dôvod uvádza zvýšený príchod migrantov do krajiny!
A to je už naozaj vrchol! Akoby nestačilo, že Španieli ako ďalší v poradí začali zaplavovať Európu africkými, poväčšine nevzdelanými a násilnými mladými migrantmi, ale ešte žiadajú, aby sme im túto likvidačnú politiku z našich daní aj platili! Španielom očividne nestačia obrázky spred týždňa, keď sa cca. 800 afrických divochov zaútočilo na 6 metrový plot v španielskej enkláve Ceuta na marockom území a pri útoku fekáliami, vápnom a improvizovanými plameňometmi zranilo viac ako 20 policajtov. Oni asi naozaj potrebujú toto „obohatenie“ zažiť vo svojej domovskej krajine na vlastnej koži. Keď to ale tak vehementne potrebujú, nech si takéto multikultúrne experimenty skúšajú, no výhradne vo svojej krajine a za svoje vlastné peniaze…
Martin Bago

Na vstup do Španielska čaká minimálne 50 000 subsaharských Afričanov! Španieli od EU žiadajú finančnú pomoc!

Na severu Maroka se shromažďuje 50 tisíc Afričanů k nelegálnímu vstupu do Španělska

Španielsky minister zahraničia o migrantoch: Potrebujeme „novú krv“

Španielsko žiada mimoriadne EÚ o 35 miliónov EUR na vyrovnanie sa s migráciou

http://www.elmundo.es/espana/2018/07/27/5b5a07b7ca474158728b4596.html
https://www.politico.eu/article/spain-migration-commission-asks-eu-for-emergency-funds-to-cope-with-migration/
http://www.elmundo.es/espana/2018/07/30/5b5ef095468aeb750d8b45a0.html
https://www.politico.eu/article/pedro-sanchez-migration-spain-surge-tests-fragile-tolerance/

600 Afrikaner stürmten heute die EU-Aussengrenze

*** Bitte in den Kommentaren keine menschenverachtenden Äusserungen und keine Aufrufe zur Gewalt. Auch diese Seite ist kein rechtsfreier Raum. Es kann jeder sagen was er denkt – aber bitte in angemessener Form. Danke. *** Heute morgen stürmten bis zu 600 Afrikaner gewaltsam die EU-Außengrenze. – Hunderte Flüchtlinge sind gewaltsam in die spanische Exklave Ceuta gelangt. Zwischen 450 und 600 Migranten hatten am frühen Morgen die gut sechs Meter hohen doppelten Grenzzäune überwunden. – Die Migranten haben die Polizeibeamte unter anderem mit selbstgebauten Flammenwerfern und mit Branntkalk, der beim Kontakt mit der Haut gefährliche Verätzungen verursache, attackiert. – Es habe sich um den größten Ansturm der vergangenen Jahre auf die Enklave an der Straße von Gibraltar gehandelt. – Dabei seien die Migranten so „brutal wie noch nie zuvor“ vorgegangen, so ein Polizeisprecher. – Mehr lesen: https://www.focus.de/politik/ausland/spanische-exklave-von-afrika-mit-flammenwerfern-bewaffnet-hunderte-migranten-stuermen-grenzzaun-von-ceuta_id_9317498.html

Опубліковано Mystery Checks Четвер, 26 липня 2018 р.

https://www.denik.cz/ze_sveta/stovky-migrantu-prekonaly-plot-a-vnikly-do-spanelske-enklavy-ceuta-20180726.html
http://www.infovojna.sk/article/video-stovky-migrantov-preliezlo-plot-medzi-marokom-a-spanielskou-ceutou-a-zranili-desiatky-policajtov
Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na zemavek@zemavek.sk.
UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Zem a Vek
Zopár slov o autorovi…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *