Od Globálneho paktu o migrácii odstupuje už aj Bulharsko! Dôvod: Ohrozuje národné záujmy krajiny

General Infovojna SK Sources

Predseda parlamentnej skupiny vládnucej bulharskej strany GERB a niekdajší minister vnútra Cvetan Cvetanov v pondelok po rokovaní koaličnej rady uviedol, že Bulharsko nepodpíše Globálny pakt OSN o migrácii.

Ako sa Cvetanov doslova vyjadril: „Rozhodnutie, ktoré bolo učinené na dnešnej koaličnej rade za účasti parlamentných skupín s ohľadom na pozíciu vlády je také, že bulharská vláda sa postaví proti vstupu Bulharska do Globálneho paktu OSN o migrácii. Veríme, že ide o správne rozhodnutie.“ Ako ďalej uviedol, podľa rozhodnutia koaličnej rady tento dokument ohrozuje národné záujmy Bulharska!

Bulharsko sa tak po USA, Austrálii, Maďarsku, Rakúsku a ďalších krajinách, ktoré tento pakt nepodpísali alebo od neho plánujú už v blízkej dobe odstúpiť (ako Poľsko, Česko, Dánsko, Švajčiarsko, či Slovinsko) stáva ďalšou krajinou v poradí, ktorá tento Migračný pakt OSN oficiálne nepodpíše! Na čo teda ešte naša vláda čaká? Už má totiž len necelý mesiac na to, aby konečne nabrala odvahu a postavila sa proti tomuto globalistickému a pre národné štáty nebezpečnému dokumentu! U nás s týmto paktom OSN nesúhlasia zatiaľ štyri parlamentné politické strany, medzi nimi aj vládna SNS.

Na čo teda SMER čaká? Milí SMERáci, už konečne naberte odvahu a postavte sa za svoj národ, tj. proti tomuto nebezpečnému paktu! A to aj za cenu odstavenia Lajčáka z funkcie ministra zahraničných vecí. Ak vám už nezáleží na tomto národe, aspoň na vašich preferenciách by vám malo. Nestačil vám ich nedávny veľký pokles, či výsledky víkendových komunálnych volieb? Už sa konečne zobuďte a bez ohľadu na názor kariéristu Lajčáka sa postavte za občanov Slovenska, ktorí vám v parlamentných voľbách dali možnosť zastupovať ich na národnej a medzinárodnej úrovni! Počúvať národ a ochraňovať ho je totiž vašou povinnosťou!

Martin Bago

https://cz.sputniknews.com/svet/201811128450583-bulharsko-migracni-pakt-osn-odmitnuti/
https://www.timesofmalta.com/articles/view/20181112/world/bulgaria-becomes-latest-eu-state-to-shun-un-migration-pact.694143
https://www.novinite.com/articles/193125/Bulgaria+will+not+Join+the+UN+Global+Migration+Pact
http://www.focus-fen.net/news/2018/11/12/435675/tsvetan-tsvetanov-gerb-the-government-coalition-has-decided-that-bulgaria-will-not-join-the-un-migration-pact.html

The post Od Globálneho paktu o migrácii odstupuje už aj Bulharsko! Dôvod: Ohrozuje národné záujmy krajiny appeared first on Blog InfoVojna.